Nowy Ośrodek Therapies

Therapies to formuła terapeutyczna podążająca za potrzebami osób podejmujących terapię. Marka Therapies powstała po wybuchu pandemii Covid-19. Początkowo została uruchomiona Poradnia online i już w pierwszym tygodniu działalności zostały zarezerwowane dostępne terminy. Tak jest do dziś. Nie wszystkie jednak osoby potrafią poradzić sobie z problemami w warunkach pomocy ambulatoryjnej. Dla tych osób Therapies przygotowała następny projekt – Ośrodek dla Osób Wysokofunkcjonujących.

Marka Therapies jest tworzona przez najwyższej klasy ekspertów w porozumieniu z Polskim Towarzystwem Profilaktyki i Terapii Integralnej. Nasi psychoterapeuci mają wieloletni staż pracy. Podnoszą własne kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez najlepsze polskie instytucje, m.in. Instytut Psychologii Zdrowia. Psychoterapeuci podlegają ciągłej superwzji.

Therapies jest też organizatorem ogólnopolskich konferencji, np. „Rodzina wolna od uzależnień” oraz współorganizatorem wielu wydarzeń sportowych m.in. „ Międzynarodowy Bieg Ocalony Legion”.

Ośrodek Therapies dysponuje 8 miejscami. Stworzony jest dla osób ceniących sobie anonimowość, spokój, profesjonalizm. Therapies nie zostawia bez pomocy także rodzin. Bliscy osób podejmujących terapię mogą otrzymać pomoc w Therapies Poradnia dla Osób Wysokofuncjonujących.

To nie przypadek, że jesteś na tej stronie.

„Każdy czas, aby zacząć, to odpowiedni moment”.

Wszystko zaczyna się we właściwym czasie.

Nie mogło wydarzyć się ani przed, ani po.

W momencie gdy jesteśmy gotowi na rozpoczęcie czegoś

nowego w naszym życiu – to właśnie wtedy się zacznie.

Jeżeli coś nie przychodzi w danej chwili, pomimo

ogromnych wysiłków z naszej strony to znaczy, że to jeszcze nie ten moment.

Rozważ czy to ten czas, czy to Twój czas…

Zapraszamy Zespół https://therapies.pl/public/index.php/osrodek

Tel. 667951678

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *